ÇATI TAMİRİ

Artık Çatı Akmasına Son
Eğitimsiz Ustalardan Bıktınız mı?
Garantimi İstiyorsunuz?
İş Bittikten Sonra mı Ücreti Ödemek İstiyorsunuz?
Kullanılan Her Malzeme TSE’li 1. Sınıf mı Olsun İstiyorsunuz?

Bunları İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz.

Aradığınız Herşey Bu Çatı Altında.
Sıradan ustalar ile yıllarca çatınız için çözümler aramayın!
24 saat teknik destek ile bir telefon kadar yakınınızdayız.
0(312) ******* numaralı telefon hattımızı arayın, çatınız ile ilgili problemlere en kısa sürede en iyi çözüm önerilerini sizlere ücretsiz olarak sunalım.
5 yıl süre ile çatınız firmamız tarafından garanti altında olup her türlü problem ve şikayetinizde anında yanınızdayız.

BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ?

Çatı işinde vergi mükellefi olmayan kişiler ile yaptığınız hiçbir sözleşmenin hukuki geçerliliği yoktur.
İş kazası durumunda iş yaptırdığınız firmanın resmi evrakları tam değil ise sorumlu işveren (bina yönetimi) olacaktır.
Vergi mükellefi olmayan kişiler ile yaptığınız işte garantinin resmi geçerliliği yoktur.
ANKARA ÇATI USTASI personelleri sigortalı olarak çalışmakta ve firma aynı adreste 14 yıldır ikamet etmektedir.
ANKARA ÇATI USTASI kendi alanında tüm resmi kayıtları olan ve işi ile ilgili hiçbir eksikliği olmayan bunları müşterilerine en iyi şekilde yansıtan sektörün öncü firmalarındandır.

Çatınızı sorunsuzca tamir mi ettirmek istiyorsunuz?

Teknoloji çağının hayatımızı daha kolaylaştırmış olması gerekirken yapılan araştırmalar bunun doğru olmadığını göstermektedir. Aksine insanların karmaşık ve yanlış bilgilerle kandırıldığını ve aldatıldığını rahatlıkla görebilmekteyiz. Bu sebeple Çatı Oluk özel olarak geliştirdiği bilgilendirmeli teklif sistemi sayesinde müşterileriyle yıllardır güven esasına dayalı sıcak ilişkiler kurmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak temel politikamız olmuştur. Çatı Oluk sektöründe sürekli gelişim içinde bulunan firmamız bilinen klasik metodları yerine oluk ve aksamlarının tümünü eksiz,yekpare şekilde üreterek lehim,kaynek,silikon vb. ürünlere olan bağımlılığı en aza indirmiş ve müşterilerimizin istifadesine sunmuştur.


Etiketler:
Google Research With Seo
kilit taşı ankara, kilit taşı fiyatları ankara, kilitli taş ankara, kilit taşı nasıl döşenir, kilit taşı m2 fiyatları, kilit taşı ustası, kilit taşı modelleri, kilit taşı ölçüleri, kilit taşı fiyatları çankaya, kilitli parke taşı palet fiyatları, kilitli parke taşı fiyatları, kilitli parke taşı birim fiyat, kilitli parke taşı birim fiyat 2020, kilitli parke taşı, kilitli taşı fiyatları, parke taşı, parke taşı ankara, parke taşı fiyatları, parke taşı modelleri, parke taşı ne demek, parke taşı fiyatları ankara, parke taşı kalıbı, parke taşı nasıl döşenir, parke taşı ölçüleri, parke taşı ne kadar, parke taşı metrekare fiyatı, parke taşı ustası, parke taşı ustası arayanlar, parke taşı ustası ankara, kilit taşı ustası ankara, kilitli parke taşı ustası, Çim taşı ustası, Begonit Taşı Ankara, Bordür Taşı Ankara, Çim Taşı Ankara, Karo Taşı, Andezit Taşı, parke taş ustası, parke taş ustası , parke taşı döşeme ustası, parke taşı ustaları, bordür taşı, ankara parke taşı, ankara kilit taşı fiyatları, ankara kilit taşı, çim taşı, begonit taş, kilit taşı nedir, kilitli parke, kilit taşı, beton boru, kilit taşı fiyatları, kilit taşı m2 fiyatı ankara, kilit taşı m2 fiyatı, Ankara Kilit Taşı Döşemesi, ankara kilit taşı fiyatı, kilit taşı döşeme, Kilitli Parke Ankara, Parke Taşı Uygulaması, Ankara Kilit Taşı Fiyatları, Kilit Taşı Malzeme Uygulama Dahil Ekonomik Fiyatlar İle Taksit İmkanı, karo taşı döşeme, Dekorotif taşlar, cephe kaplama taşları, ankara bordür taşı, kilit taşı fiyatları, kaldırım taşı fiyatları, Ankara kilit taşı m2 fiyatları, Kilit parke taşı m2 fiyatları Ankara, Parke taşı m2 fiyatları Ankara, Parke taşı m2 fiyatları Ankara,
Hizmetlerimiz
Diğer
Detay Çalışmalarımız