ANDEZİT TAŞI

Andezit Taşı Nedir?
Andezit Taşı Ankara Taşı olarak da bilinmektedir. Andezit taşı ya da Ankara taşı, tersiyer ve kuvaterner dönemlerdeki volkanik hareketlere bağlı olarak oluşmuş andezitlik bileşimdeki kor kayaçlardır. Andezit taşı, Ankara'nın Gölbaşı bölgesinde bolca bulunduğu için Türkiye'de Ankara taşı olarak da bilinmektedir.

Andezit Taşı Ankara
Andezit Taşı Ankara civarında bolca bulunmaktadır. Oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Andezit Taşı Cumhuriyet'in ilk yıllarında Ankara'da inşa edilen binaların birçoğunda kullanılmıştır.

Aşınmaya karşı dayanıklı olan andezit taşı bu özelliği ile dirençli bir yapı malzemesidir. Kaymaz bir malzeme olan Andezit Ankara Taşı inşaat sektörünün gözdesidir. Andezit Taşı ayrıca doğal bir ısı yalıtım malzemisidir. Yazın serinlik veren andezit Ankara taşı kışın ısı kaybını önleyebilmektedir.

Andezit Taşı Kullanım Alanları
Andezit Taşı mekanların çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarında gerek duyulan yürüme yolu, kapı girişi, yer döşeme ve duvar kaplama gibi alanlarda güvenle tercih ede bileceğiniz en kaliteli ürünlerden birisidir. Andezit taşı bahçemizde tercih ede bileceğiniz bir diğer alanlar ise merdiven kaplamaları, merdiven sahanlıkları, kamelya altı ve barbekü kaplamalarında bir kombin olarak uygulana bilmektedir.

Etiketler:
Google Research With Seo
kilit taşı ankara, kilit taşı fiyatları ankara, kilitli taş ankara, kilit taşı nasıl döşenir, kilit taşı m2 fiyatları, kilit taşı ustası, kilit taşı modelleri, kilit taşı ölçüleri, kilit taşı fiyatları çankaya, kilitli parke taşı palet fiyatları, kilitli parke taşı fiyatları, kilitli parke taşı birim fiyat, kilitli parke taşı birim fiyat 2020, kilitli parke taşı, kilitli taşı fiyatları, parke taşı, parke taşı ankara, parke taşı fiyatları, parke taşı modelleri, parke taşı ne demek, parke taşı fiyatları ankara, parke taşı kalıbı, parke taşı nasıl döşenir, parke taşı ölçüleri, parke taşı ne kadar, parke taşı metrekare fiyatı, parke taşı ustası, parke taşı ustası arayanlar, parke taşı ustası ankara, kilit taşı ustası ankara, kilitli parke taşı ustası, Çim taşı ustası, Begonit Taşı Ankara, Bordür Taşı Ankara, Çim Taşı Ankara, Karo Taşı, Andezit Taşı, parke taş ustası, parke taş ustası , parke taşı döşeme ustası, parke taşı ustaları, bordür taşı, ankara parke taşı, ankara kilit taşı fiyatları, ankara kilit taşı, çim taşı, begonit taş, kilit taşı nedir, kilitli parke, kilit taşı, beton boru, kilit taşı fiyatları, kilit taşı m2 fiyatı ankara, kilit taşı m2 fiyatı, Ankara Kilit Taşı Döşemesi, ankara kilit taşı fiyatı, kilit taşı döşeme, Kilitli Parke Ankara, Parke Taşı Uygulaması, Ankara Kilit Taşı Fiyatları, Kilit Taşı Malzeme Uygulama Dahil Ekonomik Fiyatlar İle Taksit İmkanı, karo taşı döşeme, Dekorotif taşlar, cephe kaplama taşları, ankara bordür taşı, kilit taşı fiyatları, kaldırım taşı fiyatları, Ankara kilit taşı m2 fiyatları, Kilit parke taşı m2 fiyatları Ankara, Parke taşı m2 fiyatları Ankara, Parke taşı m2 fiyatları Ankara,
Hizmetlerimiz
Diğer
Detay Çalışmalarımız