Bordür taşı fiyatları, Bordür taşı, Ankara bordür taşı

19-04-2018

Bordür taşı fiyatları

Ankara Bordür Taşı

Çevre düzenlenmesinde ya da mevcut düzeni sağlamak amacıyla kaldırım, refüj, yol ve bahçelerde tercih edilen bordür taşı mekanı estetik bir hava dönüştüren özellikli bir taştır. Bordür taşı fiyatları 2018 yılı için firmamızda belirlenmiştir. Özellikle farklı renk seçeneklerinin olması alıcısına seçme hakkı da sunuyor. Kullanılacak mekana göre değişkenlik gösteren boyutları farklı ağırlıklardır. Firmamız her türlü çevre düzenlemesini yapabilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden siz de faydalanmak isterseniz aramanız yeterlidir. Randevu saatimizde tarafınıza gelerek daha konforlu yaşam alanlarını size sunabiliriz. Bu gibi ürünlerde kalite çok önemlidir. Firmamız ürünlerinin tamamı TSE belgeli olup birinci sınıf kalitededir. Hava şartlarına karşı direnç gösterebilen bu ürün preslenen beton özelliğini taşır. Ne kadar çok darbe alsa da kolay deforme olmaz.

Bordür taşı

Bordür taşı fiyatları

Bordür taşı fiyatları

Genellikle küçük şehirlerde ya da köylerde yol sınırını belirlemek amacıyla kullanılır. Bahçenizde çiçeklerinizin ya da oturma alanının belirlenmesini istiyorsanız bordür taşlarını renkli bir şekilde döşetebilirsiniz. Bordür taşı fiyatları bütçenizi aşmayacak makul fiyatlardadır. Hem ekonomik hem de görselliği ön planda bir çevre düzenlenmesi için ideal bir seçimdir. Özellikle peyzaj düzenlemelerinde ekonomik, dayanıklı ve renk seçeneklerinden dolayı tercih edilen bu taşlar amacına uygun kullanılmaktadır. Beklentilerinizi her yönden karşılayacak bu taşları firmamızdan farklı özelliklerde de talep edebilirsiniz. Firmamız bordür taşlarının satışı ve uygulaması konusunda uzmanlıkla çalışmaktadır. İstenildiği şekilde eğim verilerek mevcut taşlar ile aynı oranda durmasını sağlayabilen firmamız beklentilerinizi en üst seviyede karşılayabilirler.

Bordür taşı kullanım alanları

Bordür taşı fiyatları

Bordür taşı fiyatları

Kullanım alanı bakımından oldukça geniş kitleye hitap eden bordür taşları firmamızın profesyonel alanda hizmet verdiği taşlardır. Ankara bordür taşı konusunda çok tercih edilen firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerini daha yakından görebilmeniz için resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Park veya yürüyüş yolundaki diğer nesneler ile kombin yaparak ortamın güzelliğini ikiye katlayabiliriz. Müşterisini memnun etmeyi başaran firmamız için müşterilerin mutluluğu her şeyden önemlidir. Müşterisini gerek hizmet kalitesi gerek ürün kalitesi ile memnun eden firmamız sektörde hizmetleri ile ön plandadır. Uygun fiyat avantajlarından yararlanırken hem de mekanın güzelleşmesini hayal ediyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

Sizi Arayalım!

Detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın hemen arayalım.