Kilitli parke taşı, Ankara kilitli parke taşı, Kilitli parke taşı ustası

19-04-2018

Kilitli parke taşı

Kilitli parke taşı

Kilitli parke taşı dekorasyon dünyasının en çok tercih ettiği malzemelerin başında gelir. Birçok konuda avantaj sağlayan kilitli parke taşı zahmetsiz bir şekilde istenilen alana kısa bir sürede döşenmektedir. Bu konuda uzman firmamızdan tercih edeceğiniz her model taşı istediğiniz şekle göre tasarlayıp teslim edebiliriz. Park, bahçe, okul, yürüyüş yolları, bina otoparkları, her türlü eğitim kurumlarına uygulanabilen bir taştır. Kullanım açısından çok avantajı beraberinde getiren bir malzemedir. Suya ve darbeye karşı dayanıklı olması da tercih edilme boyutunda en önemli özelliğidir. Dekorasyona ekonomik çözümler sunan firmamız ortamınızın daha modern görünmesi açısından elinden geleni yapabilecek deneyime sahiptir.

Ekonomik ve Kullanışlı Bir Malzemedir

Ankara kilitli parke taşı

Kilitli parke taşı

Kilitli parke taşı döşeme sırasında özel pres makineleri ile zemine preslenir. Çok yağan yağmurda dahi yağmur suyunu dibine çekerek çamur oluşmasını ve su birikmesini önler. Kullanışlı olmasından dolayı büyük halka açık alanlarda daha çok tercih edilmektedir. Kilitli parke taş özelliği sebebiyle tonlarca ağırlığı kırılmadan taşıyabilir. Estetik görünümü sayesinde kullanılan alanda uyumu kolaylıkla yakalayabileceğiniz bu ürünü firmamızdan talep edebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü deseni kısa sürede planlayıp uygulayan firmamızın işçiliğine hayran kalabilirsiniz. Deneyimlerimizi sizinle paylaştığımız resmi web sitemizdeki modelleri seçerek firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yemyeşil bir yürüyüş yoluna uygun tasarımlarımız eminiz sizin de beğeneceğiniz güzelliktedir.

Ustalarımıza Güvenebilirsiniz.

Ankara kilitli parke taşı

Kilitli parke taşı

Kilitli parke taşları döşenirken büyük bir ustalık gerekmektedir. Kilitli parke taşı ustası eşliğinde hizmet veren firmamız zemini döşenecek hale getirmektedir. Sıradan ve kolay gibi görünse de ustalık isteyen bu işlemler için plan çok önemlidir. Zeminin temizliği, zeminin çökmesi, kilitli parke taşın yerleştirilmesi ve kum doldurulması belli bir program içinde yapılmaktadır. Zeminin çökme yapması zamanla meydana gelir. Bu sürece kadar herhangi bir zarar görmemesi amacıyla döşeme yapılırken yumuşak çekiç ile zeminde daha sağlam durması sağlanır. Oldukça zor olan bu işlem için desen yapılacaksa önceden desenin planı yapılmaktadır. Kenarlardan başlayarak ortaya doğru yerleştirilen bu taşlar günümüzün zemin tasarımlarında en çok tercih edilen malzemesidir. Yaşam alanlarınızı daha zengin bir hale dönüştürmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Ankara kilit taşı

Sizi Arayalım!

Detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın hemen arayalım.