Kilitli parke, Ankara kilitli parke, Kilitli parke ustası

19-04-2018

Kilitli parke

Kilitli parke

Dış mekan düzenlenmelerin de en çok tercih edilen dekorasyon malzemesi kilitli parke olmaktadır. Dış mekanı daha estetik ve güzel hale sokan bu taşlar farklı renklerde tasarlanmaktadır. Sarı, kırmızı, gri, beyaz ve siyah renkte tasarlanan bu taşlar model olarak da mekanı süsleyebilir. Dekorasyon açısından bulunduğu mekanı daha güzel bir hale dönüştüren bu taşların kullanım alanı bir hayli fazladır. Okul bahçeleri, devlet kurumları, birçok köy yolu, sosyal yaşam alanları ve piknik alanları kullanılan alanlardan sadece birkaçıdır. Parke taşları kilitli taşa göre daha çok tercih edilmektedir. Daha sağlam ve dayanıklı olduğu için her mekanda uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Firmamız Ankara ve tüm ilçelerinde kilit taşı işleri anahtar teslimi ve işçilik olarak da hizmet vermektedir.

Kilitli Parke Özellikleri

Ankara kilitli parke

Kilitli parke

Tüm hava şartlarına uyum sağlayabilen bir malzemedir. Renk solması olmadığı için her daim yeni görünebilir. Yağmurlu havalarda yağmur suyunu içine çekebilen toprak zemine monte edilir. Tonlarca yük sorunsuz bir şekilde kilit taşı üzerinde taşınabilir. Aşınma yapmayan kalınlığa sahiptir. Kullanımdan kaynaklı deforme olmayan ham maddeye sahiptir. Yumuşak dokusu ile özellikle yürüyüş yollarında ve kaldırımlarda gördüğümüz bir malzemedir. Bulunduğu mekan ile uyum sağlayabilen bir malzeme olduğu için bir yürüyüş yolu ya da güzel ağaçlar ile kolaylıkla kombin yapılabilir. Görünüm özelliklerini uzun yıllar koruyabildiği için özellikle dış mekan tasarımlarında alternatiflerde ilk sırada yer alır. Özellikle otoparklarda tercih edilme sebepleri tonlarca aracı taşıyabilecek kapasiteye sahip olmasından kaynaklıdır.

Kilitli Parke Nasıl Uygulanır?

Ankara kilitli parke

Kilitli parke

Daha sağlam durabilmesi açısından döşeneceği zeminin düz ve pürüzsüz olması gerekir. Kilitli parke ustası ile harikalar yaratan firmamızdan her deseni rahatlıkla talep edebilirsiniz. Elips, baklava, karo ve bisiklet yoluna belirteç şekiller yapılabilir. Firmamız model konusunda geniş çaplı hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız düz zemini elde ettikten sonra kilitli parkeleri etraftan ortaya doğru döşemeye başlarlar. Modelde hata olmaması için öncelikle model üzerinde çalışmalar yapılır. Doğru ve net bir görüntü elde edilmesi konusunda titiz bir çalışma sergileyen firmamızdan memnun kalmamanız imkansızdır. Parke taşlarını döşenirken yumuşak çekiç yardımıyla zemine oturtma işlemi yapılır.

Sizi Arayalım!

Detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın hemen arayalım.